Eigen batterij

BD ESS

100 kWh - vanaf € 22.500
Exclusief installatie en btw
Arie
Plan een gratis adviesgesprek
Gratis adviesgesprek

BD ESS

Batterijopslag voor bedrijven, van advies tot installatie

Minder pieken, meer eigen energie en meer ruimte op uw netaansluiting. Wij adviseren, leveren, installeren en onderhouden, van een compacte all-in-one oplossing tot een systeem van 1 MWh.

Bedrijfsbatterij en energieopslag op maat: BD ESS

Netcongestie, hoge energiekosten en pieken in uw verbruik? Met een BD ESS energieopslagsysteem slaat u stroom op wanneer die goedkoop of duurzaam beschikbaar is en gebruikt u die wanneer u hem nodig heeft. Zo verlaagt u uw energiekosten, benut u uw zonnepanelen beter en maakt u uw bedrijf minder afhankelijk van het net.

All-in-One energieopslag voor mkb, kantoren en agrarische bedrijven

Een compact en compleet systeem dat snel te installeren is. Ideaal als bedrijfsbatterij voor kleinere bedrijven die willen besparen op piekbelasting en meer eigen zonne-energie willen gebruiken.

All-in-One energieopslag voor grotere bedrijven en bedrijfsterreinen

Meer opslagcapaciteit in dezelfde eenvoudige opzet. Geschikt voor grotere bedrijven en bedrijfsterreinen die hun netaansluiting optimaal willen benutten en energiekosten structureel willen verlagen.

Batterijopslag voor industrie en logistiek

Voor bedrijven met een hoog energieverbruik. Voorkom dure pieken, overbrug netcongestie en maak uw bedrijfsvoering toekomstbestendig.

Grootschalige batterijopslag en netdiensten

Voor grootschalige toepassingen zoals netbalancering, netdiensten en energiehandel. Een krachtige oplossing voor energieleveranciers, projectontwikkelaars en grootverbruikers.

Welk energieopslagsysteem past bij uw bedrijf?

Elk bedrijf is anders. Wij rekenen graag met u door welk BD ESS-systeem past bij uw energieverbruik en netaansluiting. Vraag vrijblijvend advies aan en ontdek hoeveel u kunt besparen.

Pluspunten
Compleet assortiment: van 100 kWh tot 1 MWh.
De All-in-One modellen bevatten batterij, omvormer en beheer in één kast.
Eén aanspreekpunt: advies, levering, installatie en service uit één hand.
Meegroeien: klein beginnen en later uitbreiden.
Minpunten
Ruimte en installatie - de grotere systemen (zoals de 1 MWh of 5MWh) vragen om een stevige ondergrond en vrije ruimte.

Specificaties

BD ESS 50 kW/100kWh Hybrid Air Cooled
Totale capaciteit
100 kWh
Cell Type
LFP
Levensduur
≥ 8,000 cycli
Max. Depth of Discharge
100%
Max. Charge/Discharge Rate
0.5 P
Veiligheidsnorm
IP55
Bedrijfstempratuur
-25℃~55℃
Gewicht
1000 kg
Afmetingen (b × h × d)
800 x 1,200 x 2,030 mm
Max. Round Trip Efficiency
90%
Energiecapaciteit
261 kWh
Batterijtype
LFP
Max. Depth of Discharge
100%
Levensduur
≥ 8,000 cycli
Max. Round Trip Eiciency
90%
Bedrijfstempratuur
-25℃~55℃
Afmetingen (b × h × d)
1,050 x 1,350 x 2,100 mm
Bedrijfstemperatuur
−30 °C ↔ +55 °C
Beschermingsgraad
IP55
Gewicht
2.600 kg
Vermogen
418 kWh
Levensduur
8000 cycli
Batterijtype
LFP
Geluidsniveau
< 80 dB
Round trip efficency
89%
Bedrijfstemperatuur
−25 °C ↔ +55 °C
Afmetingen (b × h × d)
1.500 x 1.350 x 2.400 mm
Containergewicht
3.800 kg
Beschermingsgraad
IP55
Vermogen
1MWh
Charge rate/discharge rate
0.5 P
Levensduur
8.000 cycli
Veiligheidsnorm
IP55
Bedrijfstempratuur
-25 tot 55 C
Afmetingen (b × h × d)
2991 x 2438 x 2896 mm
Cel type
LFP
Geluidsniveau
< 80 dB
Gewicht
14 ton
Type batterij
LFP
Vermogen
2,1 MWh
Levensduur
≥ 8,000 cycli
Veiligheidsnorm
IP55
Bedrijfstempratuur
-25℃~55℃
Afmetingen (WxDxH)
6,058*2,438*2,591 mm
Gewicht
28 ton
Max. Charge/Discharge Rate
0.5 P
Type batterij
LFP
Vermogen
5 MWh
Levensduur
≥ 8,000 cycli
Veiligheidsnorm
IP55
Bedrijfstempratuur
-25℃~55℃
Afmetingen (WxDxH)
6,058*2,438*2,896 mm
Gewicht
41.8 ton
Max. Charge/Discharge Rate
0.5 P

Prijzen van BD ESS

BD-accu-800x600

BD ESS 50kW/100kWh Hybrid Air Cooled

€ 22.500
Exclusief installatie en btw
BD ESS Beter duurzaam batterij

BD ESS 125kW/261kWh AIO Liquid Cooled

€ 37.500
Exclusief installatie en btw
BD ESS Beter duurzaam batterij

BD ESS 210kW/418kWh Liquid Cooled

€ 60.000
Exclusief installatie en btw
Witte industriële energiecontainer met logo

BD ESS 500kW/1MWh Liquid Cooled

€ 160.000
Exclusief installatie en btw
Witte energiecontainer met Beter Duurzaam-logo

BD ESS 1MW/2,1MWh Liquid Cooled

€ 285.000
Exclusief installatie en btw
Witte energiecontainer met Beter Duurzaam-logo

BD ESS 2,5MW/5MWh Liquid Cooled

€ 450.000
Exclusief installatie en btw
Werkwijze

In drie heldere stappen jouw BD ESS geïnstalleerd

Geen jaren wachten op energiecapaciteit. Met Beter Duurzaam heb je binnen enkele werkdagen een offerte, binnen een aantal weken je installatie en directe hulp bij de btw-teruggave.

Adviesgesprek en offerte op maat

Binnen 2 werkdagen ontvangt u uw offerte. Tijdens het gesprek brengt Beter Duurzaam uw situatie in kaart en krijgt u een passend voorstel voor de Beter Duurzaam zakelijke accu.

Binnen 5 werkdagen
Technische schouw & voorbereiding

Binnen enkele weken plannen we de schouw. We bepalen samen de beste plek voor de batterij en zorgen dat alles klaarstaat voor een snelle installatie.

Enkele weken
Installatie en duidelijke oplevering

Binnen 5 weken installeren wij de BD ESS. Ook na de installatie staan we voor u klaar met onderhoud en service.

Binnen 5 weken
Merken vergelijken

Welke accu past bij u?

215 kWh
261 kWh
Uitbreidbaar systeem
Dynamisch contract
Handelen op onbalansmarkt
Back-up functie
Opslagcapaciteit
215 kWh
12 kWh per module
261 kWh
Afmetingen (b × d × h)
1.150 × 1.800 × 2.100 mm
770 × 300 × 363 mm
1.050 x 1.350 x 2.400 mm
Gewicht
2.800 kg
105 kg
2.600 kg
Charge rate
0,5C
0,5C
0,5C
Beschermingsgraad
IP55
IP66
IP55
Levensduur
10.000+ cycli
6.000+ cycli
8.000+ cycli
Depth of Discharge
100%
100%
100%
Efficiëntie (round-trip)
91,7%
95%
89%
Temperatuurbereik
-30 ↔ 55 °C
–20 ↔ 55 °C
-25 ↔ 55 °C
Batterijtype
LiFePO₄
LiFePO₄
LiFePO₄