Wilt u uw SolarEdge omvormer verbinden met uw wifi-netwerk? Bij veel SolarEdge-systemen kunt u de netwerkverbinding instellen via SolarEdge SetApp.
Toegang tot uw SolarEdge-systeem
Om uw installatie te kunnen bekijken en beheren, moet uw SolarEdge-systeem gekoppeld zijn aan een monitoringaccount. Is dit nog niet geregeld? Neem dan contact op met uw installateur of leverancier.
Daarbij kunnen bijvoorbeeld uw e-mailadres en het serienummer van de omvormer nodig zijn. Het serienummer vindt u doorgaans op het label aan de zijkant van de omvormer. Een foto van dit label kan handig zijn wanneer u contact opneemt met uw installateur.
Wifi instellen via SetApp
Bij geschikte SolarEdge-omvormers kan de wifi-verbinding via SetApp worden ingesteld. Hiermee selecteert u het gewenste wifi-netwerk en voert u het bijbehorende wachtwoord in.
Houd er rekening mee dat de exacte stappen kunnen verschillen per type omvormer en installatie. Lukt het niet om verbinding te maken of blijft de omvormer offline? Controleer dan eerst het wifi-bereik bij de omvormer en neem bij aanhoudende problemen contact op met uw installateur.
Hulp nodig met uw SolarEdge-systeem?
Beter Duurzaam helpt u graag bij vragen over uw omvormer, monitoring en energie-installatie.